Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów


Ostatnie posty na forum:

Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Wodne place - wysłana przez Watermania.pl
Zajmujemy się wynajmem dmuchanych torów przeszkód firmy WIBIT. Nasze atrakcje idealnie sprawdzają się na ferie zimowe, wakacje, ...
zabawki basenowe - wysłana przez AstralPool
zapraszamy do kontaktu http://astralpool.pl/strefa-inwestora/ . Produkt trochę droższy niż polskich producentów, ale jakość możn...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Pani Aneto,w kwestii szkolenia dla ekip sprzątających, jeśli używają Państwo środków konkretnej firmy, to przeważnie ta firma ro...
Nietypowa instalacja na istniejacym basenie - wysłana przez Basenprof
Wszystko jest możliwe, kwestia tylko odpowiedniego budżetu :-). A na poważnie, zgodnie z naszą wiedzą raczej nie ma przeciwwskaz...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-02-19 14:47:59 - Komentarz
  Dziwny trochę ten wpis ???
 • 2018-02-14 11:09:08 - Maciej Krawczyk
  Ciekawy i trafiony artykuł, dodam od siebie, że problemem jest też wizualna strona brodzików. Często można zaobserwować pływające w wodzie zabrudzenia (najczęściej [...]
 • 2018-02-13 14:10:24 - Portal Basenprof
  Proszę skontaktować się z firmą Meden-Inmed. Pozdrawiamy serdecznie.

 • Foto TT Soft
  Dodaj komentarz
  0
  2017-08-03
  Editems - sposób na dodatkowy dochód obiektu
  Zarządcy pływalni i Aquaparków stale poszukują dodatkowych źródeł dochodów dla swoich obiektów. Jednym z nich jest sprzedaż powierzchni reklamowych na terenie obiektu lub np. na stronach internetowych.

  Pozyskanie reklamodawców nie jest prostym zadaniem, bo miejsca na plakaty czy ulotki w obiektach nie ma zbyt wiele. Poza tym często nie wygląda to estetycznie, gdy trzeba takie reklamy przyklejać na ścianach.

  Alternatywą dla takich rozwiązań jest inteligentny system Editems stworzony z myślą o obiektach i ich klientach poszukujących innowacyjnych, eleganckich i elastycznych sposobów promocji, reklamy oraz dostarczania informacji.

  Editems to sposób na dotarcie do określonych odbiorców z przygotowaną treścią, informacją lub innego rodzaju przekazem przy wykorzystaniu ekranu telewizyjnego. System zawiera  oprogramowanie digital signage, które obsługuje monitory reklamowe oraz innego rodzaju wyświetlacze elektroniczne, na których mogą być prezentowane i dowolnie modyfikowane treści.

  Oprogramowanie typu digital signage wykorzystywane jest przez różnego rodzaju firmy i instytucje a coraz częściej można spotkać je także w obiektach basenowych.  Jego możliwości są niemal nieograniczone, co otwiera inwestorom nowe sposoby na rozwijanie działalności reklamowej i promocyjnej.

  Podstawą systemu są monitory reklamowe, które wykazują wiele zalet i korzyści zarówno dla obiektu, jak i samych reklamodawców.


  Zalety systemu


  Największą zaletą programu jest uniwersalność zastosowania - Editems może być wykorzystany do przekazywania treści reklamowych i promocyjnych, ale także do prezentacji towaru, informowania, przypominania. Równocześnie nie ma ograniczeń co do miejsc, w których może być stosowany. Usytuowanie monitora w pobliżu kas sprawi, że przekaz trafi do wszystkich kupujących bilety wstępu. To ważna informacja dla potencjalnych reklamodawców, którym zależy na jak największej liczbie odbiorców.

  To także idealne rozwiązanie informacyjne dla obiektu. Na ekranie wyświetlą się wszystkie ważne informacje dotyczące kwestii regulaminowych, czy stanu obiektu (np. o czasowym wyłączeniu niektórych atrakcji wodnych, jednej z niecek basenowych, awariach itp.), dzięki czemu klienci nie będą mieć zastrzeżeń, że nie wiedzieli o niektórych chwilowych niedogodnościach i nie mogli skorzystać z pełnej oferty.

  Na ekranach można wyświetlać informacje o aktualnych promocjach obiektu – obsługa kas nie zawsze ma czas i możliwość informowania każdego klienta o nowej, lub specjalnej ofercie a dzięki informacji na ekranie klienci otrzymają takie powiadomienie i będą mogli z takiej oferty skorzystać. Odpowiednio przygotowany przekaz z pewnością przyczyni się do zwiększenia sprzedaży np. karnetów, czy korzystania z systemu lojalnościowego.

  Informacja poprzez digital signage to dobry sposób na informowanie o całej ofercie obiektu (pływalni, gastronomii, strefach Spa i rehabilitacyjnych, fitness itp.) a także o planowanych wydarzeniach i akcjach promocyjnych.

  Ekrany są też bardzo przydatne w sytuacjach wzmożonego ruchu, gdy czas oczekiwania w kolejce jest wydłużony. Wtedy przekaz informacyjny spełnia rolę tzw. „wypełniacza czasu”.

  Editems to:
  • elegancja - nośnikiem przekazu są ekrany telewizyjne - eleganckie, trwałe, pasujące do każdego pomieszczenia (czego nie można powiedzieć o szybko niszczących się i wymagających częstej zmiany billboardach i plakatach)
  • oszczędność - Editems to jednorazowy koszt zakupu oprogramowania i ekranu - wielokrotność stosowania i wiele możliwości użycia (minimalizuje to lub wyklucza całkowicie koszty ponoszone np. na drukowane materiały promocyjne)
  • wielofunkcyjność: Editems może być tablicą ogłoszeń, rozkładem jazdy, rozpiską repertuaru wydarzeń, menu w restauracji, cennikiem, banerem reklamowy, prezentacją multimedialną, nośnikiem ważnych komunikatów i informacji
  • wygoda - treści prezentowane na ekranach Editems można modyfikować, programować i planować ich publikację za pomocą tabletu, telefonu komórkowego, laptopa.


  Korzyści

  Dla reklamodawców podstawowymi argumentami do wykupienia reklamy w obiekcie będą przede wszystkim:
  • szerokie spektrum odbiorców reklamy
  • możliwość pozyskania sprofilowanego klienta
  • estetyka przekazu reklamy
  • możliwość modyfikacji i uaktualniania reklamy itp.


  Co istotne dla zarządcy obiektu – dzięki reklamom ekranowym nie ma ograniczeń w ilości pozyskiwania reklamodawców, jak to ma miejsce w przypadku reklam plakatowych, gdzie podstawowym ograniczeniem jest brak odpowiedniej powierzchni przeznaczonej na afisze.

  Najważniejsze korzyści dla obiektu:

  • generowanie dodatkowego dochodu z reklam (pozyskanie reklamodawców jest dużo łatwiejsze niż przy tradycyjnym przekazie plakatowym)
  • nieograniczona ilość reklam (co przekłada się na wielkość dodatkowego dochodu obiektu)
  • zawsze bieżące informacje dla klientów obiektu (gwarancja, że klienci dowiedzą się o nowych promocjach i usługach dzięki czemu zwiększa się wielkość sprzedaży)
  • skuteczna komunikacja z klientem (pozwala na wyeliminowanie nieporozumień i zredukowanie niezadowolenia klientów, przyczynia się do poprawy wizerunku obiektu)
  • wypełnienie czasu oczekującym w kolejce (redukuje zniecierpliwienie klientów, przyczynia się do poprawy wizerunku obiektu).  Prezentacja systemu Editems: https://editems.pl/home.html?file=files/editems/pdf/editems_prezentacja.pdf


  Producentem systemu Editems jest firma TT Soft.

  Każdy system informatyczny przygotowany przez TT Soft jest odpowiednio dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta, a także do miejsca, w którym będzie użytkowany.

  Zapewniamy Państwu inteligentne rozwiązania, które pozwolą Państwu promować swoją firmę w sposób kreatywny, nowoczesny, a przede wszystkim - skuteczny.

  Więcej informacji: https://editems.pl/home.html

  Autor: TT Soft, www.ttsoft.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Higiena i bezpieczeństwo powierzchni ceramicznych
  Jakość wykończenia oraz kolorystyka mają, obok oferty największy wpływ na ocenę obiektów basenowych przez użytkowników oraz gości. Przebarwienia oraz wytarta powierzchnia płytek czy odspojone od siebie elementy mogą [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.