Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji

2017-05-08
Międzyszkolny Turniej Siatkówki Wodnej w Kartuzach
Pod koniec kwietnia w kartuskiej Pływalni Neczk odbyła się II edycja Międzyszkolnego Turnieju Siatkówki Wodnej pod patronatem Burmistrza Kartuz. Zawody służyły sportowej rywalizacji, ale i promocji różnych form zabawy oraz spędzania wolnego czasu w wodzie.

W turnieju rywalizowały sześcioosobowe reprezentacje dziewięciu szkół podstawowych gminy Kartuzy. Były to: SP nr 1 i 5 z Kartuz, SP z Brodnicy Górnej, SP z Kolonii, SP z Łapalic, SP z Prokowa, SP ze Staniszewa, SP z Dzierżążna oraz SP z Kiełpina.

Drużyny podzielone zostały na trzyosobowe zespoły, z których jeden awansował do rundy finałowej. Eliminacje w formule „każdy z każdym” wyłoniły trzech finalistów, którzy walczyli o podium. W ostatecznych rozgrywkach pierwsze miejsce zdobyła SP z Brodnicy Górnej, drugie przypadło SP nr 1 z Kartuz a trzecie zdobyli uczniowie SP z Kolonii.
Autor: Agata Gorczyca